ثبت برند, طبقه بندی ثبت برند

طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی از شما تا جاودانگی راهی نیست!

طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی
 • طبقه یکم ثبت برند

  شک نداریم که در دنیای پر هیاهوی امروز اصطلاح طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی را بارها و بارها شنیده اید. نمی‌دانیم چقدر به مفهوم این اصطلاح فکر کرده اید و چقدر راجع به آن می‌دانید. اما این را خوب می‌دانیم که به عنوان صاحب یک کسب‌وکار فعال در زمینه تولید مواد شیمیایی داشتن اطلاعات کافی در این زمینه برایتان از نان شب واجب‌تر است!

  تعداد شرکت‌هایی که در حوزه تولید مواد و محصولات شیمیایی و فرآورده‌های نفتی و گازی فعالیت می‌نمایند، بسیار بیشتر از تصورات شما است. فرقی نمی‌کند ماده شیمیایی تولید شده توسط این شرکت‌ها کود گیاهی است یا مواد دباغی. رزین مصنوعی پردازش نشده است یا ترکیبات اطفاء حریق. آنچه حائز اهمیت است، طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی است.

  آشنایی مختصر و مفید با محصولات مشمول طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی

  معرفی مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت، علوم عکاسی، کشاورزی، باغبانی و جنگلبانی

  مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت به دسته ای از مواد اطلاق می‌گردد که دارای ترکیب رنگ ثابت و ویژگی‌های مشخصی هستند. این مواد شیمیایی را عموما در بخش‌های گوناگون صنایع تولیدی، داروسازی، رنگ سازی، جوهر سازی، نساجی، ذوب آهن، پوشاک، بهداشتی و… مورد استفاده قرار می‌دهند.

  مواد شیمیایی مورد استفاده در علوم عکاسی دسته ای از مواد هستند که در چهار مرحله متوالی و مرتبط شامل نوردهی، ظهور، ثبت و شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرند. مواد مذکور در نهایت موجب ثبت عکس بر روی کاغذهای مخصوص می‌شوند.

  مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی و باغبانی به گروهی از مواد شیمیایی اطلاق می‌شود که با هدف دفع آفات، تقویت خاک، افزایش حاصل‌خیزی خاک و افزایش کیفیت و میزان محصول به کار گرفته می‌شوند.

  مواد شیمیایی مورد استفاده در جنگلبانی دسته ای از مواد هستند که با هدف رشد نباتات و پیشگیری از وقوع آتش سوزی در جنگل‌ها و یا خاموش نمودن آتش در صورت وقوع آتش سوزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  اگر در زمینه تولید مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع مختلف، عکاسی، کشاورزی، باغبانی و جنگلبانی فعالیت می‌کنید، از اهمیت طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی غافل نشوید. آرتا طلوع پدیده؛ همراه و پشتیبان شما در مسیر طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی!

  مواد شیمیایی استفاده شده در کشاورزی

  مواد شیمیایی استفاده شده در کشاورزی

  معرفی رزین های مصنوعی پردازش نشده و پلاستیک های پردازش نشده

  رزین‌های مصنوعی پردازش نشده به طور صنعتی و اغلب از مواد ساده حاصل از روغن تولید می‌گردند. این رزین‌ها بسیار چسبناک بوده و به عنوان یکی از پرکاربردترین مواد مورد استفاده در صنعت چسب شناخته می‌شوند.

  پلاستیک‌ های پردازش نشده به زباله‌های پلاستیکی جمع آوری شده ای اطلاق می‌شود که فرآیند بازیافت و تبدیل آن‌ها به محصولات پلاستیکی جدید و سودمند صورت نپذیرفته است.

  اگر سروکارتان با رزین های مصنوعی پردازش نشده و پلاستیک های پردازش نشده است، اهمیت طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی را از یاد نبرید. دست در دست آرتا طلوع پدیده چشم طمع کلاهبرداران به محصولاتتان را کور کنید!

  پلاستیک پردازش نشده

  پلاستیک پردازش نشده

  معرفی کودهای گیاهی

  کودهای گیاهی یکی از کاربردی‌ترین کودهایی هستند که فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و از پسماندهای آشپزخانه به دست می آیند! این محصولات به منظور بهبود وضعیت خاک، رشد گیاهان و تقویت آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  اگر در زمینه تولید کودهای گیاهی فعالیت می‌کنید، با طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی برند خود را از رقبا متمایز کرده و در میان آن‌ها بدرخشید. به حامی نیاز دارید؟! چه پشتیبانی مطمئن‌تر از آرتا طلوع پدیده؟!

  کود گیاهی

  کود گیاهی

  معرفی ترکیبات اطفاء حریق

  ترکیبات اطفاء حریق ترکیباتی کاربردی برای مهار و پیشگیری از انتشار آتش سوزی هستند. مواد سرد کننده، مواد خفه کننده، مواد رقیق کننده هوا و مواد محدودکننده واکنش‌های زنجیره ای شیمیایی به عنوان 4 گروه معروف اطفاء حریق شناخته می‌شوند.

  پیشنهاد ما به تولیدکنندگان ترکیبات اطفاء حریق طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی با هدف ایجاد تمایز با رقبا، بازاریابی، جلب اعتماد مشتریان و… است. کار طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی را با خیالِ راحتِ راحت به آرتا طلوع پدیده بسپارید.

  ترکیبات اطفاء حریق

  ترکیبات اطفاء حریق

  معرفی مواد آبکاری و لحیم کاری

  مواد آبکاری گروهی از مواد هستند که با هدف بهبود زیبایی، درخشندگی، افزایش مقاومت، پیشگیری از فرسایش و واکنش‌دهی با محیط بر روی سطوح مختلفی همچون شیرآلات، مصنوعات تزئینی، زیورآلات و… استفاده می‌شوند.

  مواد لحیم کاری به دسته ای از مواد اطلاق می‌شود که با هدف اتصال دائمی دو قطعه فلزی به یکدیگر توسط فرآیند ذوب و انجماد و با به کارگیری دستگاهی تحت عنوان هویه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  آیا تولیدکننده مواد آبکاری و لحیم کاری هستید، اما هنوز برند خود را ثبت نکرده اید؟! پس دست بجنبانید که همین الان هم خیلی دیر شده است. کار طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی را به کاردانِ بزرگ، آرتا طلوع پدیده بسپارید.

  لحیم کاری

  لحیم کاری

  معرفی مواد شیمیایی برای نگهداری مواد غذایی

  مواد شیمیایی ای که باعث توقف رشد کپک‌ها، باکتری‌ها و… شده و از فساد و تغییر رنگ غذا در بلند مدت جلوگیری به عمل می آورند، تحت عنوان نگهدارنده غذا شناخته می‌شوند.

  اگر کاروبارتان تولید مواد شیمیایی نگهدارنده مواد غذایی است، با طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی برای رقبایتان خط و نشان بکشید!

  مواد نگهدارنده غذا

  مواد نگهدارنده غذا

  معرفی مواد دباغی

  مواد دباغی گروهی از مواد شیمیایی هستند که باعث زدوده شدن چربی‌ها و مواد زائد از پوست حیوانات می‌شوند. بدین ترتیب چرمی نرم، انعطاف پذیر و با کیفیت به دست می آید.

  پیشنهاد ما به تولیدکنندگان مواد دباغی توجه ویژه به اهمیت ثبت برند مواد شیمیایی و پیشنهاد طلایی ما به آنان اعتماد به آرتا طلوع پدیده در این مسیر است!

  مواد دباغی

  مواد دباغی

  معرفی چسب های مورد استفاده در صنعت

  همان‌طور که می‌دانید؛ چسب‌ها موادی کاربردی هستند که به منظور اتصال دو یا چند سطح مختلف به یکدیگر استفاده می‌شوند. چسب‌های صنعتی از قدرت چسبندگی قابل توجهی برخوردار بوده و از همین رو استفاده از آنان در مصارف حرفه ای و سنگین رایج می‌باشد.

  اگر تولیدکننده چسب‌های صنعتی هستید، طبقه 1 ثبت برند مواد شیمیایی را پشت گوش نیندازید!

  چسب صنعتی

  چسب صنعتی

  طبقه یکم ثبت برند شامل چه مواردی می باشد؟

  مواد شیمیائی مورد استفاده در صنعت ، علوم و عکاسی و همچنین در کشاورزی، باغبانی و جنگلبانی;رزین های مصنوعی پردازش نشده ، پلاستیک های پردازش نشده; کودهای گیاهی; ترکیبات اطفاءحریق;مواد آبکاری و لحیم کاری;مواد شیمیائی برای نگهداری مواد غذائی;مواد دباغی;چسب های مورد استفاده در صنعت.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *